Gönderim & Kargo

Cini.com.tr olarak satın aldığınız el işi ürünleri size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasında büyük önem göstermekteyiz. Sipariş ettiğiniz ürünler 24 saat içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. (Özel siparişlerde ürün açıklama kısmında yazılan süreye göre kargo teslimi yapılır). Satın aldığınız ürünler Çini Evi personeli tarafından ultra korumalı olarak, kırılmayacak/bozulmayacak bir şekilde özenle yerleştirilmektedir. Normal şartlar altında kargo şirketleri, satın aldığınız ürün ya da ürünleri bizden teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adrese 1 ile 3 gün içinde teslim edebilmektedir. (Uluslararası siparişler 3 ile 12 gün)

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir.Müşterilerimiz sipariş paketini teslim alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamalıdır. Paket teslim alındığı anda sipariş kargo görevlisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin önünde paketinizi açmanızı ve onun önünde eğer varsa sorunlu ürünleri tespit etmenizi ve tutanak tuturmanızı rica ediyoruz. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı, tutanakta mutlaka belirtilerek hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.