Yurt Dışı Gönderim Ve İade Koşulları

YURT DIŞI GÖNDERİM VE İADE KOŞULLARI

 

Yapacağınız alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke politikasına, paketin ağırlığına ve ürün miktarına göre değişmektedir. Kargo tutarını ödeme öncesi bölümde görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz UPS, Dhl kargo ve Turpex kargo şirketleri ile Dünya'nın her yerine 3 ile 10 gün arasında teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargo tercihinize göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.)

 

Cini.com.tr`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz. 1000$ ve üstü satın almalarınızda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek Wester Union ödeme seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır. Oluşturulan siparişlerin iade süresi 15 gündür. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satıla bilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte iki farklı dilde (Türkçe, İngilizce ) tercüme edilmiş olan yurtdışı iade formunuzu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderiniz için teslim aldığınız kargo firması zorunlu olup, kendi tercih edeceğiniz herhangi bir kargo firması ile gönderim yapamazsınız. Geri gönderilen paketin kargo operasyonunda daha anlaşılır olması için İngilizce  İade Formu'nu tercih etmenizi ve paket üzerinden düşmeyecek şekilde paket cepçiğinize yerleştirmenizi tavsiye ederiz. İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

 

NOT: Yurt dışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.

İngilizce İade Formunu İndirmek İçin Tıklayınız.

ABD ve diğer ülkeler için iade adresimiz;

İade Adresi : Mustafa Kemal Paşa Mah. Hoca Ahmet Yesevi Sok.NO:15 İZNİK - Bursa

Teslim aldığınız kargo firmasıyla iade gönderimi yapabilirsiniz.

üşteri Hizmetlerimiz ‘den bilgi almak için; +90 553 163 36 16

E-MAİL : info@cini.com.tr


Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketiniz hasar kontrolü yapıldıktan sonra ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. cini.com.tr gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.